O nas

Wszystko zaczęło się w 2009 roku, gdy jeden z nas z nudów i nadmiaru wolnego czasu w starej robocie założył blog poświęcony Casual. To był i chyba nadal jest jedyny tego typu blog w Polsce. Stare wpisy są jeszcze dostępne TU, gdyby ktoś chciał sprawdzić, jak wyglądały nasze początki. W pewnym momencie przenieśliśmy się na facebooka, do zespołu doszło kilka osób i wszystko rozwinęło się na tyle, że postanowiliśmy stworzyć stronę. Będzie ona z jednej strony bazą podstawowej wiedzy dla wszystkich, którzy dopiero wchodzą w temat, z drugiej chcemy by była (zwłaszcza forum) przestrzenią interesującą dla osób już siedzących mocno w temacie, chcących wymienić się doświadczeniami, wiedzą lub ciuchami.

Nie ma sensu rozpisywać się o nas. Nie jest to strona o modzie, w ogóle się na tym nie znamy i zupełnie nas to nie interesuje. Nie promujemy siebie, tylko ten styl.

Projekt PFCasuals ma otwartą formę. Zapraszamy wszystkich do aktywnego udziału i tworzenia podwalin tej kultury na naszej pięknej ziemi. Piszesz teksty, robisz zdjęcia, kręcisz filmy czy masz ponad 100 wyjazdów i chcesz powspominać stare czasy? Skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na współpracę i ciągle szukamy chętnych do pomocy w rozwoju projektu.

 

Bez nazwy 2