NemeN AW 2014

NemeN AW 2014

Zapomnijcie o Stone Island, CP Company czy Ten C. Król może być tylko jeden i w tym sezonie jest nim NemeN. Firma działa zaledwie od 2 lat. Nie ma swojego sklepu, a całą kolekcję dystrybuuje online. Niemal zewsząd słychać wyłącznie pozytywne głosy na ich temat. To przekłada się na świetną sprzedaż. Nie wiele firm może pochwalić się tak dobrym wynikiem sprzedażowym w obecnych czasach. Kolekcja jesienna, pojawiła się na ich stronie zaledwie kilka dni temu i już w zasadzie została wykupiona. Mimo że cenowo klasyfikuje się w okolicach Stone Island to jednak jakością i czystością projektów, zdecydowanie góruje nad konkurencją. Jakość wykonania gwarantuje metka made in Italy. Jest to jeden z elementów wyróżniających ich na tle konkurencji, coraz chętniej przenoszącej swoją produkcję do Chin.

Właściciele marki zafascynowani stylem Massimo Osti, legendarnego założyciela marki Stone Island, kontynuują jego dzieło w zakresie projektowania odzieży z wykorzystaniem unikalnych tkanin i tekstur.

Na jesienna kolekcja składają się przede wszystkim kurtki, choć z roku na rok rozszerzają asortyment.

Jeśli ktoś z was zdecyduje się na zakup to ma do wyboru, czekać do przyszłego roku lub poszukać swojego rozmiaru w sklepach np.: casualclothing, norsestore czy stonemenswear, które dysponują ograniczoną kolekcją. Na wyprzedaż nie ma co liczyć.

nemen-new-brand-in-brandshop-12 nemen-new-brand-in-brandshop-11 nemen-new-brand-in-brandshop-10 nemen-new-brand-in-brandshop-9 nemen-new-brand-in-brandshop-8 nemen-new-brand-in-brandshop-7 nemen-new-brand-in-brandshop-6 nemen-new-brand-in-brandshop-5 nemen-new-brand-in-brandshop-4 nemen-new-brand-in-brandshop-3 nemen-new-brand-in-brandshop-2 nemen-new-brand-in-brandshop-1 nemen-new-brand-in-brandshop-1301-large 02-large_v 02-large_h 02-large_0 02-large 01-largexcvxcv 01-largevbcbvb 01-largesdfdsfd 01-largefvgbxdcgfdg 01-largefgdf 01-largefdgfdgs 01-largedfgfd 01-largecvxvxcv 01-large_v 01-large_f 01-large_b 01-large_a 01-large_88 01-large_5

 

Zdjęcia pochodzą z ich oficjalnej strony, lookbook z brandshopFacebooktwitterby feather

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony


*