Lewes FC – bo liczy się pomysł

Lewes FC – bo liczy się pomysł

Marketing w większości naszych klubów delikatnie mówiąc szwankuje. Brakuje kasy by zatrudnić specjalistów, musi być na premię dla sędziego. Promocją zajmują się przypadkowe osoby, a pojedyncze chwalebne wyjątki potwierdzają tylko regułę.
Dlaczego swego czasu Korona Kielce miała najlepszą telewizję klubową w Polsce. Bo znalazł się gość z pasją, pomysłem i jajami by wejść do mocnej szatni i zostać zaakceptowany przez „Bandę świrów”. Nie trzeba było dużo kasy i wsparcia agencji reklamowej z truskawkami.
Lewes FC to klub z regionalnej ligi piłkarskiej działającej na terenie Londynu, zresztą nie są tam orłami. Zajmują w tej chwili 19 miejsce na 21 drużyn. Co ich wyróżnia to pomysł na promocje meczy. Każdy mecz, to inny plakat odwołujący się, do zdartej kliszy popkultury. Proste, tanie i co ważne skutecznie. Sami jak będziemy w następnym razem w Londynie chętnie się na ich mecz wybierzemy, zamiast na jakieś nudne Chelsea czy Arsenal.

Poniżej małą próbka, wszystkie plakaty zajdziecie na ich stronie -> lewesfc.com

wingate_2014 1_Cray_Wanderers_NEW albion4 beerfestival2010 burytown Canvey-Island eastthurrocjk East-Thurrock grays harrow lewes poster final artwork hope kingstonian leatherheadf leiston_2014 Lewes-v-Bury-2013-1 lowestoft2012 lowestoft_2013-copy maidstone margate3 Layout 1 (Page 1) staines thamesmead_town_2013Facebooktwitterby feather

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony


*