Admiral – klasyka w najlepszym wydaniu?

Admiral – klasyka w najlepszym wydaniu?

Admiral to marka, która rządziła w latach 70 w zakresie ubierania topowych klubów z angielskiej Premiership. Koronacją tego było przejęcie obsługi reprezentacji narodowej. Ubierali Synów Albionu w latach 1980-1983. Z tych lat pochodzi jedna z lepszych, a na pewno wciąż pamiętanych, wzorów koszulki.

MaradonaEngland

W kolejnych latach firma przeżywała mniejsze lub większe problemy finansowe. Między innymi z powodu rosnącej konkurencji ze strony takich firm jak Umbro czy Adidas. Wraz z coraz mniejsza płynnością finansową, Admiral coraz bardziej odchodził od piłki na rzeczy bardzo popularnego na wyspach krykieta.
Firma z 102 letnią historią, tak to nie błąd została założona w 1914 roku w Leicester, zasługuje na drugie a w zasadzie na trzecie życie.
Stąd pomysł na otworzenie się na nieco inna klientelę. Właśnie wypuszczają kolekcję Casual. Czyli proste klasyczne kroje w standardowych kolorach. Ktoś powie nic ciekawego, ale nam ta klasyka nigdy się nie znudzi. Tym bardziej, że cena pewnie nie będzie obarczona marketingowa machina bardziej rozpoznawalnych marek. Ciekawe tylko jak z jakością.

admiral20162 admiral20163 admiral20161 admiral20166 admiral20168 admiral20167 admiral20165Facebooktwitterby feather

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony


*