Adidas SPEZIAL SS16, czyli oczy świata powoli zwracają się w stronę Francji

Adidas SPEZIAL SS16, czyli oczy świata powoli zwracają się w stronę Francji

Gary Aspden to osoba odpowiedzialna za projekt adidas Spezial. To miedzy innym on odpowiada za wspominaną przez nas wystawę butów z 2014 roku. Facet wnosi dużo świeżości w działania Adidasa, bazując głównie na bogatej historii firmy, przywracają i dając nowe życie starym modelom.

Jak co roku przygotowana została dedykowana kolekcja w ramach projektu Spezial. Inspiracją do jej stworzenia było życie na francuskiej riwierze. Jednak nie to jakie jak, powszechnie kojarzymy z cukierkowatych filmów, lecz bardziej w jej współczesnym wydaniu. W roku Euro we Francji, taka inspiracja nie dziwni. Swoją drogą ciekawe dlaczego przy Euro w Polsce podobna rzeczy nie miała miejsca … ? 🙂

W skład kolekcji wchodzi jedenaście sztuk odzieży, torba oraz sześć modeli butów.
Klasyczne modele ubrań zostały podane odświeżeniu. Uszyte na współczesną modłę, wyprodukowano z stosowanych obecnie materiałów. Uwagę przyciąga wzorowana na rybackiej kurtka – Harwood Anorak oraz klasyczna koszulka polo z charakterystycznymi trzema paskami na kołnierzyku.

Na deser, przyjrzyjcie się kozackiej torbie podróżnej, widocznej na jednym ze zdjęć. Wyglądem przypomina torbę masażysty z lat 60. Niestety prawdopodobnie cena będzie zaporowa, w graniach 135 funtów. adidas-spezial-ss16-01 adidas-spezial-ss16-02 adidas-spezial-ss16-03 adidas-spezial-ss16-07 adidas-spezial-ss16-08 adidas-spezial-ss16-09 adidas-spezial-ss16-10

Kolekcje uzupełniają wznowienia sześciu modeli klasycznych butów. Naszą uwagę zwróciły  granatowe Hochelagi, na 100% szybko zejdą. Dodatkowo dostępne również w drugim zestawie kolorystycznym.

SPZL2_zpsfhokjvrv SPZL3_zpsc78asul4 SPZL4_zpsr1lza6mn spzl5_zpsnxhgan5g

SPZL6_zpswoa5fgb4 SPZL7_zpsfee5mehf

Kolekcje wspiera filmik promocyjny nakręcony na ulicach Marsylii.
Premiera kolekcji odbędzie się w dwóch rzutach 19.03 i 27.03.

Facebooktwitterby feather

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony


*